Termoizolační-antikondenzační nátěr Maxitherm

  • Potřebujete snížit náklady na vytápění?
  • Trápí vás vlhkost a plísně na zdivu?
  • Jsou stěny vašeho bytu nepříjemně studené?
Tyto potíže spolehlivě vyřeší termoizolační antikondenzační nátěr Maxitherm.

MAXITHERM je skutečně efektivní nátěr, který spolehlivě omezuje úniky tepla z interiéru. Sklokeramické mikrokuličky obsažené v nátěru zvyšují povrchovou teplotu zdi a zlepšují tepelnou pohodu uvnitř budov. Použitím termoizolačního nátěru snížíte náklady na vytápění a zamezíte tvorbě nepříjemných plísní na zdivu.

termoizolační nátěr Maxitherm

termoizolační nátěr kuličkyJak funguje termoizolační nátěr s antikondenzačním účinkem?

Nátěr obsahuje speciální plnivo - mikroskopické sklokeramické kuličky, které jsou duté a částečně vakuované. Sklokeramický povrch kuliček velmi dobře odráží teplo a vakuum uvnitř mikrokuliček zase výborně izoluje. Mikrokuličky jsou rozptýleny ve velmi kvalitní elastomerické bázi. Ta zajišťuje jejich rovnoměrné rozvrstvení v nátěru. Po nanesení vytvoří nátěr na zdivu souvislou a prodyšnou vrstvu, od níž se teplo odráží zpět do interiéru. Díky patentovanému složení a použití těch nejkvalitnějších dostupných surovin je dosaženo výborného efektu a funkčnosti MAXITHERMU.

bez nátěru maxitherm termoizolační nátěr maxitherm

Účinný nástroj k trvalému odstranění plísní

plíseň v rohu na zdiMáte-li problémy s tvorbou plísní v rozích místností, nad okenními překlady nebo na spojnicích zdí, bude to pravděpodobně způsobeno výskytem tepelných mostů na zdivu. V místech tepelných mostů se sráží vlhkost, na níž se po čase začnou tvořit plísně. Aby likvidace plísní byla úspěšná a trvalá, je nutné se tepelných mostů zbavit. Pokud plísně pouze postříkáte desinfekčním či fungicidním prostředkem, tepelné mosty neodstraníte. Zeď bude stále vlhnout a plíseň se bude opakovaně v kratších či delších časových intervalech vracet. Pokud použijete MAXITHERM – termoizolační antikondenzační nátěr, odstraníte kondenzačni vlhkost a plísně natrvalo. MAXITHERM totiž působí jinak. Rovnoměrně rozkládá teplo po povrchu zdi a odstraňuje zmiňované tepelné mosty. Pokud zmizí tepelné mosty, zmizí vlhkost a s ní i karcinogenní plísně.MAXITHERM odstraňuje příčinu plesnivění a současně dlouhodobě chrání zeď.


termoizolační nátěr plísně

Termoizolační barva do interiéru i na exteriér

Nátěr MAXITHERM se používá v exteriéru k nátěrům fasád. V interiérech se používá k nátěrům zdí, kterými uniká teplo resp. na nichž se tvoří plísně. Většinou se jedná o zdi obvodové. V obou případech je způsob nanášení stejný a přináší obdobné výhody. Využijte efektu 2 v 1. Použitím MAXITHERMU dosáhnete efektu estetického - zdivo v jednom kroku natřete či vymalujete. Mnohem významnějšího efektu ale při aplikaci Maxithermu dosáhnete značným omezením úniků tepla a tím i výrazné úspory nákladů na vytápění.

Hlavní výhody termoizolačního-antikondenzačního nátěru

  • úspora nákladů na vytápění
  • omezení tvorby plísní na zdivu
  • výborná prodyšnost nátěru
  • kvalitní ochrana zdiva, prodlužující jeho životnost
  • jednoduché použití a snadná údržba

Pro podrobnější informace a nákup výrobku navštivte www.maxitherm.cz